Ana Sayfa Genel NASIL INSTAGRAM REKLAMLARI İLE 1 AYDA 10 BİN TL ve ÜSTÜ CİRO ÇIKARABİLİRSİNİZ?

NASIL INSTAGRAM REKLAMLARI İLE 1 AYDA 10 BİN TL ve ÜSTÜ CİRO ÇIKARABİLİRSİNİZ?

1 AYDA SADECE INSTAGRAM REKLAMLARI İLE 10 BİN TL VE ÜSTÜ CİRO ÇIKARAN HABİBE ÖZCAN SIRLARINI AYRICALIKLI EĞİTİMDE PAYLAŞIYOR!

Network marketing iş modelinin dijitalleşmesi ile birlikte instagram üzerinde etkili bir profil oluşturmak ve satış reklamları ile gelir elde etmek büyük bir önem taşımaya başladı. Lokasyondan bağımsız bir şekilde sadece dijitalin verdiği gücü doğru kullanarak siz de instagram reklamlarıyla iş modelinizde güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Parayı Boşa Harcamayın, Yanlış Denizlerde Boş Yere Boğulmayın!

Günümüzde neredeyse tüm network marketing girişimcileri dijital ortamlarda ilerlemek istiyor. Yıllarca edindiğimiz tecrübelerden çıkardığımız bir ders var ise o da kendinize bir mentör edinmenizdir. Bu yolda yapacağınız bazı hatalar hem paranızın boşa gitmesine hem de işinize olan bağlılığınızın zarar görmesine neden olabilir.

HABİBE ÖZCAN’IN SIRLARINI ÖĞRENEREK YÜKSEK GELİRLER ELDE ETMEYE HAZIR MISINIZ?

Ayrıcalıklı Instagram Yönetimi ve Habibe Özcan’nın Satış Sırları eğitiminde aşağıdaki öğrenecekseniz:

 • Kusursuz Network Marketing Instagram Profili Oluşturma
 • İçerik Eğitimi
 • Sınırsız İçerik Bulma Yöntemleri
 • Etkili İçerik Oluşturma Adımları ve Örnekler
 • Hedef Kitle, Kişi, Sektör ve Rakip Analizleri
 • Instagram Büyüme Stratejileri Eğitimi
 • Instagram’da asla yapmamanız gereken hatalar
 • Instagram nasıl reklam verilir
 • Takipçi kazandıran reklamlar
 • Satış reklamı hazırlıkları ve dikkat edilmesi gerekenler
 • Reklamlarla 1 Ayda 10 bin TL ciro çıkarma sırları
Eğitime Katılmak İstiyorum

AYRICALIKLI EĞİTİME KATILANLARA DÜŞÜNCELERİNİ SORDUK

Aşkın MESUT

Daha önce de sosyal medya eğitimi aldım ama bu egitimi alırken bu kadar detaylı ve ince ayrıntıların olduğu anlaşılır bir eğitim beklemiyordum. Burhan hocam insana farkındalık oluşturacak şekilde verdiği bilgilerli ve edindikleri tecrübeleri aktarma da çok başarılı. Ben kendi adıma bir çok doğru bilgi öğrendim. Benim ve ekibimin de hayatına çok şey katan bir eğitimdi. Canlı dersler de çok eğlenceli örneklerle geçti. Şimdi sıra verecek olduğunuz diğer eğitimlerinizde. Başarılarınız ve paylaşımlarınız daim olsun.
Aşkın MESUT

Seda BALIKÇI

Ayrıcalıklı NM kampı sayesinde herşeye bakış açım değişti diyebilirim.. Özellikle Instagram hakkında ne kadar özensiz olduğumu farkettim ve bu konuda çok daha dikkatli oluyorum, kamp bitene kadar da çok daha güzel şeyler olacak inanıyorum.. ? İşimle ilgilide çok güzel değişimlerim oldu, ekibime öğrendiğim bilgilerden yola çıkarak toplantılarımda fikirler verebiliyorum bu da daha profesyonel gösteriyor.. ? Kısacası iyi ki katılmışım muhteşem ilerliyoruz, daha da güzelleşecek eminim.. ?

Dilek YILDIRIM ŞAHİN

Açık olmak gerekirse bu güne kadar aldığım eğitmlerde bir çok konu anlatımı yeterli gelmiyordu( bir başka başlık altında tekrar katılım amaçlı sanırım) Burhan Beyin eğitimlerinde ya da bireysel olarak soru yönelttiğimde her zaman net ve anlaşılır cevaplar aldım. Şimdi bu yeni bilgiler sayesinde daha emin adımlarla yoluma devam ediyor ve artık başarılı olacağımı biliyorum.

Ferhan KAYMAKÇI

Digital Network Marketing Ayrıcalıklı Akademi’ninn ilk öğrencilerinden biri olmaktan gurur duyuyorum… Aklımdaki karışıklığı giderim, daha doğru bir çizgide ilerlememde bana müthiş yardımcı oldu… İyiki yollarımız bu ekipte kesismiş, verilen değerli bilgiler için minnettarım… Bu yolda ilerlemek isteyen herkese tavsiye ederim…
Ferhan KAYMAKÇI

Sinem ALAN

Bu eğitim benim için çok iyi oldu gerçekten, çünkü sizinde bildiğiniz gibi ben insatagram hakkında hiç birşey bilmiyordum. Daha çok eksiğim var. Ama benim için çok faydalı oldu gerçekten. Ben çok memnunum.

Gaye VATANSEVER

Burhan Demir’in en başından beri tüm eğitimlerine katılıyorum. Onunla tanışmadan önce sosyal medyanın işim üzerine bu denli etkili oldugunu asla bilmiyormuşum. O kadar detaylı ve ince bir şekilde yol gösteriyor ki kendisine burdaaan çoook teşekkür ederim ayrıca eğitim sonrasında kafama takılan her soruma cevap verdi. Çok nazik bir eğitmensiniz Burhan bey her sey için teşekkürler

Rabia ATMACA

Valla hocam bu çağda bilmediğimiz çok şeyi öğrendim diyebilirim.
Sizin eğitimleriniz okullarda bile verilmeli diye düşünüyorum
Hiç sıkılmadan ve detaylı bir şekilde dijital platformu akılda kalıcı bir şekilde anlatmanız ve öğrenmemiz çok iyi oldu bunun için çok teşekkür ederim ?

SINIRLI SAYIDA KATILIM OLACAK! GEÇ KALMAYIN!

Ayrıcalıklı Instagram Yönetimi ve Habibe Özcan’nın Satış Sırları eğitimine katılımı verimlilik açısından sınırlı tutuyoruz. Bu nedenle geç kalmadan bu eğitime kaydınızı yaptırmanızı öneriyoruz. İlkler her zaman ayrıcalıklıdır ve bu ayrıcalıklardan yararlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayarak benimle iletişime geçerek eğitime kaydolun.

BU EŞSİZ EĞİTİM 400 TL YERİNE SADECE 150 TL’dir.

Eğitime Katılmak İstiyorum

Bu Eğitim Sonrası Hangi Yetkinliklere Sahip Olacaksınız?

 • Instagram uygulaması üzerinden nasıl reklam çıkabileceğinizi,
 • Kendi instagram profilinizi kusursuz bir şekilde oluşturmayı,
 • Instagram üzerinde nasıl profilinizi büyütebileceğinizi,
 • Satış ve takipçi getirecek içerikler ve reklamlar vermeyi öğreneceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ayrıcalıklı Instagram Yönetimi ve Habibe Özcan’nın Satış Sırları Eğitimine Nasıl Katılırım?

Sayfanın üstünde ve altında bulunan butona basarak benimle iletişime geçiniz. Eğitim ödemesini yaptıktan sonra bekleme listesine alınacak ve 22 mayısta başlanacak eğitime kaydınız yapılacaktır.

Eğitim Ücreti Ne kadar?

Bu eşsiz eğitimin ücreti sadece kısa bir süreliğine 400 TL yerine sadece 150 TL‘dir.

Eğitimler hangi platformda verilecek?

Eğitimler canlı olarak zoom üzerinde verilerek her eğitim sonu soru cevap düzenlenecek.

Eğitim Süresi Ne Kadar?

Bu özel eğitim 3 ayrı dersten oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Toplam eğitim süresi 6 ile 8 saat arasındadır.

Ayrıcalıklı Hizmetler

 • Eğitimin PDF dokümanlarla desteklenmesi.
 • Ayrıcalıklı VIP Telegram Kanalı
 • Eğitim kampına katılanlar için özel whatsapp grubu.
 • Her eğitim sonu katılımcılara yapmaları gerekenlerle ilgili ödevler verilerek bir sonraki eğitime kadar bitirmeleri beklenir.

 

Eğitime Katılmak İstiyorum

 

Uyarı: Bu hayatta hiçbir başarının ve yetkinliğin çok kolay bir şekilde elde edilebileceğine inanmıyoruz. Bu eğitim kampı da size böyle bir vaat veremez. Başarı kişiden kişiye değişkenlik gösteren bir kavramdır. Herkesin anlama, çalışma ve aksiyona geçme becerileri farklıdır. Bu nedenle bu eğitim programında başarının asıl kilidi sizlersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir